Zvolte svobodu a odpovědnost pro Jihočeský kraj

Vážení čtenáři, v pátek a sobotu jsou volby do krajů. Ač se to nemusí zdát, jde o hodně. Jde o to, jak bude vypadat naše budoucnost. Nenechte si jí prosím zkazit svou nevolbou (však si vzpomeňte, jaké protesty byly při obsazení krajského odboru školství komunisty). Běžte volit a volte co je vašemu srdci nejbližší. Hlavně těch pár minut tomu věnujte…

Ti co už mají rozmyšleno není potřeba přesvědčovat, ale vy, kteří tápete komu to hodit, tak prosím popřemýšlejte nad Stranou svobodných občanů. Jak jistě víte, jsem dlouholetým členem Svobodných a také sám pokaždé kandiduji (nyní jsem číslo 7). Ne však pro osobní prospěch, ale pro lepší – svobodnější budoucnost mou, své rodiny i přátel. Kdo mě zná, tak ví. A proto vás prosím o hlas pro kandidátku s volebním číslem 62 – Stranu svobodných občanů.

V případě dotazů se na mne obraťte prosím do zpráv nebo se podívejte na facebook nebo webovou stránku Jihočeských Svobodných. Děkuji!

Svobodní si přejí žít ve svobodné a suverénní zemi, která chová úctu ke svým občanům, k jejich životu, majetku, svobodě a osobní odpovědnosti. Systém přerozdělování a rozhodování by měl být decentralizován a přenesen blíže k občanům. Krajská samospráva musí být veřejnou službou pro všechny občany.

motto_jednoduche-7

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *