Jaké předsednictvo budou mít Svobodní?

V sobotu 14. listopadu proběhl v Praze Republikový sněm Svobodných. Jsem rád, že jsem si mohl při této příležitosti utřídit myšlenky a kandidáty na republikové místopředsedy. Co se týče budoucího předsedy Svobodných, mám již delší dobu jasno. Ctím, že volba probíhá tajně, přesto jsem byl požádán, abych své preference zveřejnil. Nemám s tím problém, proto tak činím.

Mé preference jsou:

Předseda:

  1. Petr Mach

Místopředsedové:

  1. František Matějka
  2. Karolina Stonjeková
  3. Jiří Hemerle
  4. Jan Polanecký

Volby předsedy probíhají ve dnech 15.11. – 22.11. a místopředsedů 29.11. – 6.12.2015. Nový předseda bude znám 23. listopadu a čtyři místopředsedové 7. prosince 2015. V pondělí 7.12. 2015 tedy bude již jasné jaké Republikové předsednictvo povede Svobodné do dalších voleb.

Svobodní nepotřebují samozvané spussytele, ale silný tým lidí, kteří to s programem a idejemi Svobodných myslí vážně. Proto věřím, že tento tým lidí může Svobodné posunout o další úrovně nahoru. Přesto i ostatním kandidátům přeji vše dobré a doufám, že i v případě neúspěchu nepřestanou bojovat za Svobodné.

Tímto samozřejmě nechci nikomu říkat koho má volit, vlastně to není ani nutné, vím totiž, že členové Svobodných jsou inteligentní lidé se svým vlastním rozumem. Proto bych jen kolegům rád popřál šťastnou ruku!

Aleš Procházka,
místopředseda jihočeského krajského předsednictva Svobodných

btbfpm

1 Komentář

  1. Elmar Chmel

    Úplný souhlas ale předsednictvo Jihočeského kraje by mohl víc prosadit a nebo svým členům svého zástupce kraje 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *