Jaké předsednictvo budou mít Svobodní? II.

Po nečekaném odstoupení Jiřího Hemerle z pozice místopředsedy Svobodných, se v Republikovém předsednictvu uvolnilo jedno místo. Svobodné tedy čekají doplňovací volby. Přihlásili se opět kvalitní kandidáti a členové Svobodných budou mít z čeho vybírat. I já jsem si vybral. U řádných voleb jsem na vyžádání předem zveřejnil své preference, proto bude fér, pokud tak učiním i nyní.

Mým favoritem pro tuto volbu je Luboš Zálom.

Luboš Zálom je pro mne zárukou, že si Svobodní udrží svou ideologii svobody za každých okolností a nepodlehnou vlivu politické korektnosti. Svoboda totiž není samozřejmá, musí se o ní pečovat. A pokud jí někdo chce zničit, či pod rouškou humanity vyměnit za totalitní systém, tak i bojovat.

Na závěr jeden citát hodný místopředsedy Svobodných.

Luboš Zálom (Svobodní): „Strana svobodných občanů je jediná strana, která vás, občany a voliče, nevidí jako obětní zvířata, jako pouhý prostředek pro své vlastní ambice a cíle. Vážíme si vaší individuality, vašich schopností, a chceme, abyste měli možnost je využívat dle svého uvážení pro svůj prospěch. Ctíme vaši svobodu a věříme, že vše, co vám patří, je nedotknutelné. Věříme, že každý z vás má bezpočet svých vlastních přání a tužeb a vidí svou vlastní cestu ke štěstí, pro sebe i pro svoje děti. Nechceme vám házet klacky pod nohy.
Tím se naprosto lišíme od všech ostatních stran, jejichž politiku, direktivní přístup, usilovnou glajchšaltaci všeho možného, opovrhování vším, co se vymyká, pociťujeme na sobě každý den. Politiku, která vám brání růst, aby si tak vytvářela svoje vlastní ponížené klienty.
Jste-li schopní, pracovití, tvořiví, poctiví a nezávislí lidé, udělejte pro sebe něco dobrého, a dejte nám svůj hlas.“

Aleš Procházka,
místopředseda jihočeského krajského předsednictva Svobodných

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *